Türker ve Yılmaz Ailelerinin acı günü!

Türker ve Yılmaz Ailelerinin acı günü!
Tirebolusporlu eski futbolculardan rahmetli Emin Türker’in eşi 1 çocuk annesi Emine Türker (56), yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, ailesini ve sevenlerini yasa boğdu..!18.09.2017 18:15

Tirebolulu Türker ve Yılmaz Aileleri, bir kız çocuğu annesi 56 yaşındaki Emine Türker’in ölümüyle sarsıldılar. Tirebolusporlu eski futbolculardan rahmetli Emin Türker’in eşi Emine Türker (56), 5 yıl önce yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayata veda etti..!

17 Eylül Pazar günü yoğun bakımda yatmakta olduğu Trabzon Yomra’daki hastanede saat 13 sıralarında son nefesini veren  Hacıibrahimoğlu ve Türker Ailesinin biricik gelinleri; Yılmaz Ailesinin kızları 56 yaşındaki 1 kız çocuğu annesi Emine Türker’in, genç yaşta ölümü, aileleri onulmaz acılara bürüdü.

 Bundan tam 37 yıl önce eşi Emin Türker’i kaybeden Emine Türker’in tek çocuğu olan Süeda ile 2 torunu ve pilot damat Hakan Taylal; 18 Eylül Pazartesi günü Tirebolu’da düzenlenen cenaze töreninde taziyeleri kabul ederlerken; Hacıibrahimoğlu ve Yılmaz ailelerinin fertleri de büyük üzüntü yaşadılar.

Genç denebilecek yaşta 1 çocuğu ve 2 torununu öksüz ve yetim bırakarak ebediyete göç eden Emine Türker’in cenazesinde büyük acı yaşanırken; 18 Eylül Pazartesi günü sabahın ilk saatlerinden itibaren plaj mevkiindeki evine gelen yakınları gözyaşı döktüler. Saat 11.30’da gerçekleşen helallik alımından sonra naaşı Yeniköy Camiine getirilen Emine Türker, Öğle Namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip Yeniköy Aile Kabristanlığında rahmetli eşi Emin Türker’in mezarının olduğu yerde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun...


Etiketler: Türker ve Yılmaz Ailelerinin acı günü!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir