Tirebolulu genç, Espiye’deki kazada can verdi!

Tirebolulu genç, Espiye’deki kazada can verdi!
Espiye’de bir aracın kendisine çarpması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen Çeğel Köyünden Furkan Kadeş’in organları 3 kişiye umut oldu...16.09.2017 17:30

Espiye’de hafta başında geçirdiği trafik kazası sonucu tedavi altına alındığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen  21 yaşındaki üniversite öğrencisi Furkan Kadeş, organ nakli bekleyen 3 kişiye umut oldu.

Aslen Tirebolu’nun Çeğel Köyünden olan ve geçtiğimiz Pazartesi günü Espiye’de bir aracın çarpması sonucu ağır şekilde yaralanan talihsiz genç, kaldırıldığı Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’nde hayata tutunamadı ve kazanın 4’ncü günü yaşama veda etti.

Bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden ve ailesini yasa boğan Furkan Kadeş’in organları, ailesinin rızasıyla organ nakli bekleyen 3 hastaya umut oldu.  Hastanede beyin ölümü gerçekleşen talihsiz gencin kalbi, böbreği ve karaciğeri, ailesi tarafından hastaneye bağışlandı. Hayatının baharında trafik kazasına kurban giden Tirebolulu gencin kalbi, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesine; böbreği Adana’ya ve karaciğeri  de Antalya’ya gönderildi.

Oğlunun acısıyla sarsılan baba Yılmaz Kadeş, genç yaşta oğlunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını belirterek, organlarının bağışlanması için yapılan teklifleri geri çevirmeyerek, Furkan’ın organlarıyla 3 kişiye hayat verilmesine katkıda bulunmasından dolayı memnun olacağını söyledi. Genç yaşta trafik kazasında kaybettiğimiz talihsiz genç Furkan Kadeş’in cenazesi 15 Eylül Cuma günü Çeğel Köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.   


Etiketler: Tirebolulu genç - Espiye’deki kazada can verdi!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir