Tirebolu, Başkan Koç’u gözyaşlarıyla uğurladı!

Tirebolu, Başkan Koç’u gözyaşlarıyla uğurladı!
Tedavi görmekte olduğu İstanbul’da hayatını kaybeden emekli öğretmen ve Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Koç’un Tirebolu’daki cenazesine Bakan Canikli’de katıldı...28.10.2017 18:21

Yakalandığı amansız hastalıktan dolayı bir süredir tedavi gördüğü İstanbul’da hayatını kaybeden ve cenazesi memleketi Tirebolu’ya getirilen emekli öğretmen ve Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Koç, ilçede 28 Ekim Cumartesi günü (bugün) düzenlenen hazin bir törenle toprağa verildi.

Eski eğitimci ve politikacı Kemal Koç’un cenazesine Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Ak Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel gibi isimlerin yanı sıra Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ve çok sayıda siyasetçiyle iş adamları ve kalabalık bir cemaat katıldı.

Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanlığı görevi sırasında rahatsızlanan ve uzun süreden beri İstanbul’da tedavi gören evli ve 2 çocuk babası Kemal Koç’un gece ilçeye getirilen cenazesi, 28 Ekim Cumartesi günü Körliman Mahallesindeki evinin önünde saat 11’de yapılan helallik merasiminin ardından, Cintaşı Mahallesi Camiine götürüldü. Cenaze için İstanbul’dan Tirebolu’ya gelen Ak Parti Giresun Milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, cami önünde Koç’un eşi Ayla Koç ile çocukları Şanver Koç ve Burcu’ya taziye dileklerini iletti. 

Cintaşı Camiinde Öğle Namazının ardından kılınan Cenaze Namazından sonra göz yaşları arasında ebediyete uğurlanan Kemal Koç’un tabutunu Cenaze Arabasına kadar omuzunda taşıyan Bakan Canikli ve milletvekilleri Sabri Öztürk ile Cemal Öztürk, Kurucakale Mezarlığına da giderek, defin işlemine de yardımcı oldular. Tirebolu Müftüsü Bedir Aydın’ın da katıldığı cenaze merasiminde helallik duasını bizzat müftü Aydın yaptırdı.

Kasım 2014 yılından bu yana Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve tedavi görmekte olduğu İstanbul’da 26 Ekim gecesi yaşama veda eden Kemal Koç için ilçedeki parti binasına dev poster asıldı. 28 Ekim Cumartesi günü ilçede düzenlenen hazin bir törenle son yolculuğa uğurlanan Koç’un ailesi, yakınları, eski mesai arkadaşları ve siyasetçiler büyük üzüntü yaşadılar.

Ölümüyle ilçeyi yasa boğan emekli öğretmen Kemal Koç’a Allah’tan gani gani rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileklerimizi bir kez daha iletiyor ve mekanı cennet olsun diyoruz.


Etiketler: Tirebolu - Başkan Koç’u gözyaşlarıyla uğurladı.

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir