Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Koç’u kaybettik!

Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Koç’u kaybettik!
Yakalandığı amansız hastalık ile bir süreden beri yaşam mücadelesi veren Tirebolulu emekli öğretmen ve siyasetçi Kemal Koç, 26 Ekim gecesi İstanbul’da hayata veda etti..!27.10.2017 16:14

Tirebolu, İstanbul’dan gelen  yeni bir acı haberle sarsıldı. Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı ve emekli öğretmen Kemal Koç (62), bir süreden beri tedavi görmekte olduğu İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşama veda ederek, ilçeyi yasa boğdu.

Esas mesleği öğretmenlik olan ve 2007 yılında emekliye ayrılan evli ve 2 çocuk babası Kemal Koç, 28 Kasım 2014 tarihinde yapılan kongrede Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanlığı’na seçilmişti. Yaklaşık 3 yıldır Tirebolu’da siyaset yapan Koç, bir süre önce yakalandığı amansız hastalıkla hastanelerde yaşam savaşı vermeye başlamıştı. Son olarak İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören ve yoğun bakım ünitesine bağlı olarak yaşam savaşı veren talihsiz eğitimci Koç’un, 26 Ekim Perşembe gecesi saat 23.30 sıralarında hastanede son nefesini verdiği öğrenildi. porno

Tirebolu bu acı haberle sarsılırken, ebediyete intikal eden Kemal Koç’un İstanbul’dan getirilecek cenazesinin 28 Ekim Cumartesi günü Öğle Namazından sonra Cintaşı Mahallesi Camiinde kılınacak namazdan sonra Kurucakale Mezarlığında toprağa verileceği bildirildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak değerli kardeşimiz Kemal Koç’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, partililerine ve yakınlarıyla sevenlerine başsağlığı diliyoruz.   


Etiketler: Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Koç’u kaybettik.

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir