Tirebolu’da açık havada sinema keyfi...

Tirebolu’da açık havada sinema keyfi...
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ilçelerde gerçekleştirdiği “Açık Hava Sinema Etkinliği” 2 Ağustos Çarşamba günü akşamı Tirebolu’da da gösterime sunuldu...03.08.2017 18:55

Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün “Gezici Sinema Projesi” kapsamında, bazı ilçelerden sonra Tirebolu’da da Açık Hava Sineması etkinliği düzenlendi.

Tirebolu Kalesi önünde 2 Ağustos Çarşamba akşamı kurulan dev beyaz perdede ilçe halkı ve çocuklar sinema keyfi yaşadı. 10 film arasından seçilen ve ünlü oyuncu Kemal Sunal’ın başrolü oynadığı Hababam Sınıfı’nın sahnelendiği etkinlikte, izleyiciler zamana yolculuk yaparlarken; açık havada film seyretmenin de zevkini çıkardılar. Büyüklerle birlikte çocukların da yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Belediye Başkanlığı izleyicilere pamuk şeker ve meyve suyu ikramında bulundu.

Tirebolu Belediyesi’nin organizesinde gerçekleşen etkinlikte, ilçe protokolünden sadece Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu izleyiciler arasındaki yerini alırken; ilçede ilk kez böyle bir proğram düzenlendiği kaydedildi. Başkan Yardımcısı Kadıoğlu, projeyi uygulamaya koyan ve Tirebolu’da da gösterime sunan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir