Tirebolu’da 2 önemli kayıp!

Tirebolu’da 2 önemli kayıp!
İlçenin eski esnaflarından Ahmet Köse ile Tirebolu’nun bıçkın delikanlılarından Sami Civelek, aynı gün geçirdikleri kalp krizi sonucu hayata veda ettiler ve sevenlerini yasa boğdular..!07.10.2017 23:00

Tirebolu, 6 Ekim Cuma günü iki ayrı ölüm acısıyla sarsıldı ve iki acıyı bir arada yaşadı. Günün ilk acı haberi sabah saatlerinde Demirci Mahallesinden geldi. Özçavuşoğlu Market’in sahibi ve Köse kardeşlerin biricik babaları  esnaf Ahmet Köse (69), evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını kaybetti. Aynı gün yine Demirci Mahallesinde bir arkadaşının yanında bulunan Tirebolu’nun bıçkın delikanlılarından ve Civelek Ailesinin cesur yürekli insanı Sami Civelek’de geçirdiği kalp krizine yenik düşerek, genç yaşta hayata veda etti!

Tirebolu’yu yasa boğan iki ölüm haberi, kısa sürede sosyal medya aracılığı ile tüm Türkiye’ye yayılırken; her iki merhumun yakınları ve arkadaşları, acılı ailelere taziyede bulunmak ve başsağlığı dilemek için adeta seferber oldular. İlçenin sevilen esnaflarından Ahmet Köse için Demirci Mahallesindeki Özçavuşoğlu Market’e akın eden vatandaşlar, Köse kardeşlerin acılarını paylaşırken; Tirebolu’nun yağız delikanlısı Sami Civelek için de ilçedeki tüm dostları ve arkadaşları, acılı aileye destek olmaya çalıştılar.

Birbirleriyle aynı kaderi paylaşan ve aynı gün geçirdikleri kalp krizi sonucu ebediyete intikal eden Ahmet Köse ve Sami Civelek’in cenazeleri de aynı gün kaldırıldı. Her iki merhum için de 7 Ekim Cumartesi günü hazin bir uğurlama töreni düzenlendi. Esnaf Ahmet Köse’nin Demirci Mahallesindeki evinden alınan naaşı, Öğle Namazının ardından kılınan Cenaze Namazından sonra Balçıkbelen Mahallesindeki Aile Kabristanlığında  toprağa verilirken; Tirebolu’nun cesur yürekli delikanlısı Sami Civelek’de yine Cintaşı Camiinde Öğle Namazını müteakip kılınan Cenaze Namazından sonra gözyaşları arasında Kurucakale Mezarlığnda ebediyete uğurlandı.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak her iki merhuma da Allah’tan gani gani rahmet, Köseoğlu ve Civelek Ailelerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Her ikisinin de mekanı cennet, ruhları şaad olsun..!    


Etiketler: Tirebolu’da 2 önemli kayıp!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir