Kaymakam Şenol Turan’ın baba acısı!

Kaymakam Şenol Turan’ın baba acısı!
Erzurum Oltu Kaymakamı Şenol Turan’ın babası emekli maliyeci İzzet Turan, yaşama veda etti. Turan’ın cenazesi doğum yeri olan Güce’de toprağa verildi..!08.07.2017 22:58

Tirebolu’nun yetiştirdiği genç ve değerli mülki amirlerden Erzurum ili Oltu ilçesi Kaymakamı Şenol Turan, babasını kaybetti. Yaklaşık 5 yıl önce annesini kaybeden Kaymakam Turan, şimdi de baba acısıyla sarsıldı.

Oltu Kaymakamı Turan’ın, eski maliyeci babası İzzet Turan (65), uzun yıllar Tirebolu’da görev yapmış ve emekliye ayrılmıştı. Emekliye ayrıldıktan sonra Espiye’ye yerleşen ve 5 yıl kadar önce eşini kaybeden Turan, yakalandığı hastalık nedeniyle çeşitli operasyonlara maruz kalmış ve sakin bir hayat yaşamaya başlamıştı. Rahatsızlığı giderek artan ve son zamanlarda tedavilerine cevap alamayan talihsiz maliyeci Turan, 6 Temmuz Perşembe günü son nefesini vererek, yaşama veda etti ve yakınlarını üzüntüye boğdu.

Filiz ve Yeliz adında 2 kız ve bir de erkek çocuk babası olan emekli maliyeci İzzet Turan’ın ölümü, halen Erzurum’un Oltu ilçesi Kaymakamı Şenol Turan’ı da derinden yaraladı. Kaymakam Turan ile kardeşleri Filiz ve Yeliz, 5 yıllık ara ile anne acısından sonra baba acısıyla bir kez daha sarsıldılar. Biricik babalarını son yolculuğa uğurlamak için görev yaptıkları yerlerden Güce’ye gelen Turan kardeşleri, mesai arkadaşları ve yakınları yalnız bırakmadı. 5 yıl aradan sonra şimdi de baba acısıyla derin üzüntüye boğulan Turan kardeşleri, yakınları ve arkadaşları teskin etmeye çalışırlarken; 3 kardeşin de çok üzgün ve bitkin oldukları görüldü.

Emekli maliyeci Turan’ın cenazesi, 7 Haziran Cuma günü Cuma Namazının ardından kılınan Cenaze Namazından sonra Güce’ye bağlı Soğukpınar Köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhum kardeşimiz İzzet Turan’a  Allah’tan rahmet, çocukları  Filiz ve Yeliz ile Kaymakam  Şenol Turan’a başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz. Ruhu şaad, mekanı cennet olsun...


Etiketler: Kaymakam Şenol Turan’ın baba acısı!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir