Gazeteci Hüseyin Yavuz’u kaybettik!

Gazeteci Hüseyin Yavuz’u kaybettik!
Aslen Keşaplı olan ve uzun yıllar Giresun’daki gazete ve televizyonlarda görev yapan 47 yaşındaki Yavuz’un, genç yaşta kalbine yenik düşmesi, ilimiz basın camiasını üzüntüye boğdu..! 21.06.2017 15:04

Gazeteci arkadaşımız ve can yoldaşımız Hüseyin Yavuz (47), bir süredir hastanelerde verdiği yaşam savaşını kaybetti ve tüm sevenlerini hüzne boğdu. Aslen Keşaplı olan ve Giresun’daki gazete ve televizyonlarda yıllarca görev yapan Yavuz, evli ve bir kız çocuğu babasıydı.

Giresun Gazeteciler Derneği üyesi olan ve uzun süreden beri İstanbul ve Ankara’daki hastanelerde kalbinden tedavi gören hatta kalp nakli için sıraya alınan talihsiz gazeteci Yavuz, genç sayılabilecek yaşta kalbine yenik düşerek, basın camiasını ve ailesini üzüntüye boğdu.

Cenazesi önceki gün Ankara’dan getirilen talihsiz gazeteci ve televizyoncu Yavuz, 20 Haziran Salı günü doğum yeri olan Keşap’ta gözyaşları arasında toprağa verildi. Genç yaşta aramızdan ayrılan Yavuz’u, son yolculuğunda meslektaşları yalnız bırakmazken; mahşeri bir kalabalığın iştirak ettiği cenazeye Giresun Valisi Hasan Karahan ile Ak Parti Milletvekili Cemal Öztürk , Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Keşap Kaymakamı Rasim Belge ve çok sayıda bürokrat  katıldı. Yavuz’un cenazesinde eşi Hülya ile biricik kızı Özge, bir hayli duygusal anlar yaşarken, güçlükle ayakta durabildiler. Vali Karahan, Milletvekili Öztürk ve Belediye Başkanı Aksu, Yavuz’un ailesine taziyede bulundular.

Genç yaşta kaybettiğimiz değerli meslektaşımız ve arkadaşımız Hüseyin Yavuz’a, Tirebolu Ekspres Ailesi adına  Allah’tan gani gani rahmet, kederli ailesine ve basın camiasına başsağlığı dileklerimizi iletirken;ruhu şaad, mekanı cennet olsun diyoruz...


Etiketler: Gazeteci Hüseyin Yavuz’u kaybettik!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir