Eşinin böbreğiyle hayata döndü..!

Eşinin böbreğiyle hayata döndü..!
Tirebolu’nun sevilen esnaflarından Gözlükçü Fatih Can, başkent Ankara’da geçirdiği başarılı bir operasyonla eşi Ayfer Can’dan aldığı ikinci böbreğine kavuştu...21.10.2017 19:42

Tirebolu’nun sevilen esnaflarından Gözlükçü Fatih Can, başkent Ankara’da geçirdiği başarılı bir operasyonla ikinci böbreğine kavuştu ve normal yaşama döndü.

Doğuştan tek böbrekli olan ve bu yüzden böbrek nakli için uzun yıllar hastane kapılarında dolaşan Tirebolu’nun ilk optikçisi Fatih Can’a, ikinci böbrek eşi Ayfer Can’dan geldi. Eşi olmasına rağmen büyük bir şans eseri doku uyuzmazlığı bulunmayan Ayfer Can hanımın böbreği, Ankara Başkent Hastanesi’nde Yrd. Doç. Dr. Cihat Burak Sayın tarafından başarılı bir operasyonla Fatih Can’a nakledildi.

Tirebolu Gözüm Optik’in sahibi bir erkek çocuk babası Fatih Can, eşinden nakledilen böbrekle sağlığına kavuşurken; fedakar eş Ayfer Can’ın, eşinin normal hayata dönmesinde gösterdiği bu duyarlılık büyük takdirle karşılandı. Eşinin böbreğiyle sağlıklı olarak yaşama dönen Tirebolu’nun sevilen esnaflarından Fatih Can, geçirdiği ameliyat sonrası eşi ve Başkent Hastanesi doktorlarından Cihat Burak Sayın’a sonsuz teşekkürlerini ileterek, bir hafta içinde taburcu olacağını bildirdi. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak optikçi Fatih Can kardeşimize geçmiş olsun diyor ve kendisine acil şifalar diliyoruz.


Etiketler: Eşinin böbreğiyle hayata döndü..!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir