Emekli öğretmen kalbine yenik düştü!

Emekli öğretmen kalbine yenik düştü!
Tirebolulu emekli öğretmen Ali Osman Kır, geçirdiği ani kalp krizi sonucu yaşama veda ederek, ailesini ve eğitim camiasını üzüntüye boğdu..!25.08.2017 19:15

Tirebolulu emekli öğretmen Ali Osman Kır (72), evinde geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Emekli öğretmen Kır’ın ani ve beklenmedik ölümü, ailesini ve eğitim camiasını yasa boğdu.

Aslen Tirebolu’nun Örenkaya Köyünden olan ve uzun yıllar Milli Eğitim camiasında öğretmenlik yapan değerli eğitimci Ali Osman Kır, 24 Ağustos günü geçirdiği ani kalp krizi sonucu yaşama veda ederken; 25 Ağustos Cuma günü köyünde toprağa verildi.

Sağlıklı ve dinç bir görünüme sahip olan ve kadirşinas kişiliğiyle tanınan emekli eğitimci Kır, kendisi gibi öğretmen olan Haşim ve Bekir Kır’ın da babasıydı. 4’ü kız ve 3’ü de erkek olmak üzere 7 çocuk babası olan emekli öğretmen Kır için 25 Ağustos Cuma günü Örenkaya Köyünde hazin bir Cenaze Töreni düzenlendi. Emekli öğretmen Kır’ın cenazesi Örenkaya Köyü Camiinde Cuma Namazının ardından kılınan namazdan sonra gözyaşları arasında köy mezarlığında defnedildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, oğulları Haşim ve Ahmet kardeşimizle yakınlarına başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun...

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir