Emekli Komiser Şahin, Tirebolu’yu üzdü!

Emekli Komiser Şahin, Tirebolu’yu üzdü!
Emniyet Teşkilatında uzun yıllar başarıyla görev yapan ve emekli olduktan sonra memleketi Tirebolu’da yaşamını sürdüren Harun Şahin, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu hayata veda etti..!16.11.2017 16:23

Aslen Tirebolu’nun Yılgın Köyünden olup, uzun yıllar Emniyet Teşkilatında başarıyla görev yapan emekli Komiser Harun Şahin (74), geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu yaşama veda ederek, Tirebolu’yu ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Mensubu olduğu Emniyet Teşkilatında uzun yıllar başarıyla çalışan ve 33 yıllık meslek yaşantısına 1992 yılında son veren evli ve 2 çocuk babası Şahin, emekliye ayrıldıktan sonra memleketi Tirebolu’da mazbut bir hayat sürmeye başlamıştı. Son zamanlarda kalbindeki rahatsızlığı artan ve bir süre önce anjiyo olan Tirebolu’nun sevilen simalarından emekli emniyetçi Şahin, 15 Kasım Çarşamba günü Giresun’da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.


Talihsiz emniyetçi Şahin için 16 Kasım Perşembe günü Tirebolu’da hazin bir Cenaze Töreni düzenlendi. Şahin’in tek erkek evladı olan İzmir’de görevli Havacı Astsubay İlyas Gürkan Şahin ve biricik kızı Müyesser Şahin, Çarşı Mahallesindeki evlerinin önünde alınan helallik töreninde taziyeleri kabul ederlerken; eşi Samiye Şahin’de tabutun başında gözyaşı döktü.

Ölümüyle ailesini ve ilçeyi yasa boğan emekli Komiser Harun Şahin’in cenazesine Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ile İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları da katıldı. Şahin’in, Çarşı Mahallesindeki evinden alınan naaşı daha sonra Yeniköy Mahallesi Camii avlusuna getirildi. Burada Öğle Namazının ardından kılınan Cenaze Namazından sonra Yeniköy Mahallesi Aile Kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhum ağabeyimiz Harun Şahin’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Ruhu şaad, mekanı cennet olsun..!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir