Emekli eğitimci T. Sezeri’de kaybettik!

Emekli eğitimci T. Sezeri’de kaybettik!
Tirebolulu emekli öğretmen Temel Sezer (68), yakalandığı şeker hastalığına yenik düşerek, Kurban Bayramı’nın ikinci günü yatmakta olduğu hastanede yaşama veda etti..!03.09.2017 19:04

Tirebolu, bir emekli eğitimciyi daha sonsuzluğa uğurladı. Tirebolu’nun Çeğel Köyü nüfusuna kayıtlı 3 çocuk babası emekli öğretmen Temel Sezer (68), yakalandığı şeker hastalığına yenik düşerek, tedavi görmekte olduğu Giresun Devlet Hastanesi’nde hayata veda etti.

Giresun Kız İlköğretmen Okulu mezunu olan evli ve 3 çocuk babası Temel Sezer, 7 yıl önce yakalandığı şeker hastalığı ile mücadele ediyordu. Tirebolu’nun çeşitli yerlerinde öğretmenlik yapan ve uzun yıllar önce emekliye ayrılan talihsiz eğitimci Sezer, hastalığının ağırlaşması sonucu Giresun Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım altına alınmıştı. Hastanede Yoğun Bakım Ünitesinde verdiği yaşam savaşını 18’nci günde kaybeden sevilen eğitimci, Kurban Bayramı’nın ikinci günü son nefesini vererek, ailesini ve eğitim camiasını derin üzüntüye boğdu.

İki erkek ve bir de kız çocuk babası olan değerli eğitimci Temel Sezer için 3 Eylül Pazar günü hazin bir Cenaze Töreni düzenlendi. Talihsiz eğitimcinin bir gün önce Giresun’dan getirilen ve Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırılan cenazesi, 3 Eylül Pazar günü öğleden önce Düzköy Köyündeki evine götürüldü. Evinin kapısında helallik alındıktan sonra Cenaze Namazı için naaşı Gölağzı Camiine getirilen Temel Sezer, burada Öğle Namazını müteakip kılınan namazdan sonra Çeğel Köyünde toprağa verildi. Emekli eğitimci Sezer’i; yakınları, arkadaşları ve meslektaşları son yolculuğa uğurlarken; oğulları Erkan ve Özgür Metin ile kardeşi Galip, taziyeleri kabul ettiler.

Tirebolu Ekspres Ailesi adına ebediyete göç eden emekli eğitimci Temel kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz... Mekanı cennet olsun..!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir