CHP İlçe Başkanı Güven, annesini kaybetti!

CHP İlçe Başkanı Güven, annesini kaybetti!
CHP Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven’in annesi Ayşe (Asiye) Güven’in cenazesi, 8 Temmuz Cumartesi günü Örenkaya Köyünde toprağa verildi...08.07.2017 23:08

CHP Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven, annesi Ayşe (Asiye) Güven’i kaybetti. Tirebolu’nun Örenkaya Köyünde yaşayan 11 çocuk annesi Ayşe Güven (92), 7 Temmuz Cuma sabahı evinde vefat etti ve ailesiyle yakınlarını  üzdü.

Tirebolu CHP İlçe Başkanı Vehbi Güven, annesini son yolculuğa uğurlarken; iş adamları ve özellikle siyasetçiler kendisini yalnız bırakmadılar. Hayatını kaybeden Ayşe Güven için 8 Temmuz Cumartesi günü Örenkaya Köyünde düzenlenen Cenaze Törenine yüzlerce kişi katıldı. Yoğun kalabalık nedeniyle köy yolunda araç trafiğinin aksadığı görülürken; cenazeye Tirebolu’nun eski ve yeni Belediye Başkanları Burhan Takır ve Abdullah Karapıçak ile CHP’li eski vekiller Selahattin Karaahmetoğlu, Eşref Karaibrahimoğlu ve Mustafa Çakır’da katıldı.

CHP İl Teşkilatından bazı yöneticilerle partinin İl Genel Meclisi üyesi Tahsin Dervişoğlu ve Espiye CHP İlçe Başkanı İbrahim Akgün’ün de katıldığı cenazede, Tirebolu CHP İlçe Başkanı Vehni Güven taziyeleri kabul etti. İş ve siyaset dünyasından çok sayıda kişinin bir araya geldiği cenazede, ebediyete intikal eden 92 yaşındaki Ayşe Teyzeye dualar edildi.

Örenkaya Köyünün sevilen ve hatırı sayılır büyüklerinden olan 11 çocuk annesi Ayşe Güven’in cenazesi, 8 Temmuz Cumartesi günü Yukarı Mahalle Camiinde Öğle Namazının ardından kılınan Cenaze Namazından sonra cami yanında bulunan mezarlıkta toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhume Ayşe Teyzemize Allah’tan gani gani rahmet, kederli ailesi ve yakınlarıyla CHP İlçe Başkanı Vehbi Güven kardeşimize de başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.     


Etiketler: CHP İlçe Başkanı Güven - annesini kaybetti!

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir