Tirebolulu Gençler, 2’nci yarıdan ümitli...

Tirebolulu Gençler, 2’nci yarıdan ümitli...
Mavi-Beyazlı ekibin U 16 ve U 19 takımları, antrenör Necati Akyol nezaretinde ikinci yarıya iddialı şekilde hazırlanıyorlar...30.12.2017 15:17

Süper Amatör Kümede mücadele veren Tireboluspor’un altyapısını oluşturan U 16 ve U 19 takımları, ligin ikinci yarısına iddialı hazırlanıyor. Mavi-Beyazlı ekibin Teknik Menejeri ve altyapı antrenörü Necati Akyol nezaretinde hazırlıklarını sürdüren gençler, ikinci yarıda fırtına gibi eseceklerini söylüyorlar.

U 19 Liginde büyük bir çıkış yakalayan ve üst üste aldığı başarılı sonuçlarla zirve mücadelesine ortak olan Tireboluspor’un, ikinci yarıda takviyeli kadrosuyla şampiyonluğa oynayacağını söyleyen genç antrenör Akyol, devre arasında bünyelerine biri kaleci olmak üzere 5 futbolcu takviye edeceklerini belirterek, “Oluşturacağımız müthiş kadro ile ikinci yarıda zirve mücadelesi vereceğiz. İkinci yarı için hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hem U 16 ve hem de U 19 takımımız ikinci yarıda fırtına gibi esecek ve önüne geleni devirecektir. Hedefimiz iki kulvarda da şampiyon olmaktır” dedi.

Öte yandan, iş ve okul saati dolayısıyla idmanlarını akşam saatlerinde yapmak zorunda kalan Tireboluspor altyapı takımları, ikinci yarı öncesinde kondüsyon ağırlıklı çalışmaların yanı sıra teknik ve taktik antrenmanları da yapıyor. Gençlerin soğuk havaya rağmen gösterdikleri performans, antrenörleri Akyol’u oldukça memnun ediyor. Haydin gençler, sizlere güveniyoruz ve sizlerden ikinci yarıda daha güzel oyunlar ve sonuçlar bekliyoruz.   


Etiketler: Tirebolulu Gençler - 2’nci yarıdan ümitli...

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir