Tirebolu’nun ‘ALTIN’ çocukları..!

Tirebolu’nun ‘ALTIN’ çocukları..!
Tireboluspor Karate Takımı, Anadolu Yıldızları Şampiyonasına hazırlık amacıyla Giresun’da yapılan il seçmelerinde 5 birincilik ve bir de üçüncülük aldı...01.01.2018 16:20

Tireboluspor Kulübü ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde  faaliyet gösteren başarılı antrenör ve Ulusal Hakem Ercan Kara nezaretindeki Karate Takımımız,  geride kalan yılın son günlerinde yeni bir başarıya daha imza atarak, il seçmelerinde 5 altın madalya aldı. 

Karate Federasyonu tarafından 2018 yılı Mart ayında yapılacak olan Anadolu Yıldızları Şampiyonasına hazırlık amacıyla hafta sonu Giresun’da gerçekleşen il seçmelerine 7 sporcu ile katılan temsilcimiz, bu seçmelerde yine göze girdi ve 5 sporcumuz altın madalya kazanırken; bir sporcumuz da bronz madalya aldı.

Giresun’daki seçmelere antrenörleri Kara nezaretinde katılan temsilcimizde; Topal kardeşlerden Ömer Tunahan ve Emir Batuhan Topal, Güssem Ateş, Berke Baykal ile Furkan Kırtorun, kilolarında birinci olurlarken; Osman Kayra Durkaya’da bronz madalya elde etti. Karatecilerimizin bu başarısı ilçemizde ve kulüp camiasında büyük sevince yolaçarken; temsilcimizin başarılı antrenörü Ercan Kara’da, sporcularıyla gurur duyduğunu belirterek, Mart ayında yapılacak Anadolu Yıldızları Türkiye Karate Şampiyonasında Tirebolu’yu en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Tirebolu’nun altın çocuklarını ve antrenörleri Kara’yı tebrik ediyor ve sporcularımıza Mart ayındaki Anadolu Yıldızları Şampiyonasında şimdiden üstün başarılar diliyoruz.

www.noktashop.org  noktaseksshop.com  www.seksshopistanbul.net  www.noktashop.istanbul  www.vibratorum.net  www.jartiyercorap.com  www.noktashop.ist  www.fethiyesexshop.com
Etiketler: Tirebolu’nun ‘ALTIN’ çocukları..!

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir