Onur Kemal, Gol Kralı oldu...

Onur Kemal, Gol Kralı oldu...
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Malatya’da düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası’nda, Tokat Erbaaspor fırması giyen Tirebolulu sporcu Onur Kemal, şampiyonada attığı 36 golle Gol Krallığı ünvanını elde etti...09.10.2017 22:50

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından organize edilen Görme Engelliler B 1 Futbol 2. Lig” müsabaları için Malatya’daki final turunda Tokat Erbaaspor forması giyen Tirebolulu başarılı sporcu Onur Kemal, bu turnuvada takımı final oynarken, kendisi de Gol Kralı oldu.

25 Eylül –1 Ekim tarihleri arasında Malatya’da oynanan turnuvada, finale kalan ve Anadolu Engelliler Kulübü ile zorlu bir final maçı yapan Tokat temsilcisi Erbaaspor, güçlü rakibiyle 5-5 berabere kalırken; Erbaa’nın 5 golü de hemşerimiz Onur Kemal’den geldi. Tirebolu Belediyesi Engelliler Koordinasyonu Birim Sorumlusu Kemal, Malatya’daki turnuvada attığı birbirinden güzel gollerle Görme Engeliler B 1 Futbol 2. Liginde 14 maçta kaydettiği 36 golle Gol Krallığını kazandı.

Giresun’da takım olmadığı için sporculuk yaşamını Tokat Erbaaspor’da sürdüren Tirebolulu milli futbolcu Onur Kemal’in, son turnuvada elde ettiği başarı ilçemizde büyük sevinçle karşılandı. Görme Engelliler dalında Giresun’a da takım kurmayı hedefleyen Tirebolu’nun gurur kaynağı Onur Kemal, önümüzdeki dönemlerde bu tür organizelerin ilimizde de yapılmasını çok arzu ettiğini söyledi. Gol Kralımız Onur Kemal’i tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.


Etiketler: Onur Kemal - Gol Kralı oldu...

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir