Görele ve Bulancak’ta yüzler gülmüyor!

Görele ve Bulancak’ta yüzler gülmüyor!
BAL temsilcilerimizden Görelespor ile Bulancakspor’un galibiyet özlemi halen devam ediyor..!06.11.2017 17:50

Bölgesel Amatör Lig 4’ncü Grupta ilimiz Giresun’u temsil eden 2 ekibimiz Görelespor ve Bulancakspor, taraftarlarını üzmeye devam ediyor. Ligde 7’nci haftayı da geride bırakırken; henüz galibiyetle tanışamayan temsilcilerimiz aldıkları başarısız sonuçlarla klasmanın son sıralarında yer alıyor.

Bir önceki haftayı yenilgilerle geçiren temsilcilerimizden Görelespor, 7’nci hafta kendi evinde oynadığı maçta Alanzinyo’lu rakibi Sinopspor ile 1-1 berabere kalırken; Samsun deplasmanına çıkan Bulancakspor’da Ladik Belediyespor’a 1-0 mağlup oldu. Bu sezon bir türlü yüz güldüremeyen ve oynadıkları 90 dakikalarda 3 puanı bir arada göremeyen temsilcilerimizden Görelespor’un sadece 3 ve Bulancakspor’un da 5 puanı bulunuyor.

Ligde aldıkları başarısız sonuçlarla taraftarlarına hayal kırıklığı yaratan temsilcilerimizin artık kendilerine gelmeleri ve kötü gidişe dur demeleri beklenirken; 8’nci haftada Görelespor Ordu deplasmanına çıkacak ve Bulancakspor’da evinde Turhalspor’u ağırlayacak. Her iki temsilcimiz de 8’nci haftayı 3 puan hasretine son verme haftası olarak görüyor. Bakalım gün doğmadan neler doğacak? Kötü gidişe dur diyemezsek, akibetimiz hiç te iyi olmayacak gibi. Haydi Görele, haydi Bulancak; kendinize gelin artık, galibiyet özleminiz sona ersin..!

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir