Futsal’da bir Cumhuriyet klasiği daha..!

Futsal’da bir Cumhuriyet klasiği daha..!
Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonasında adını bir kez daha il birinciliğine yazdırmayı başardı...29.12.2017 16:13

Tirebolu’nun gözde kartal escort okullarından biri olan Cumhuriyet Ortaokulu, Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliğinde bir kez daha şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attı.

Birçok alanda elde ettiği başarılarla Tirebolu’nun adını ön plana çıkaran ve özellikle sportif  yarışmalarda önemli başarılar elde eden Cumhuriyet Ortaokulu, bu yılki Futsal Şampiyonasında yine tarih yazarak, üst üste ikinci kez il birinciliğine ulaştı.

Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliğine okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Ezgi Burçin Erdal nezaretinde hazırlanan Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu, Giresun’da yapılan final maçında Gedikkaya Ortaokulu’nu 4-1 yenerek, adını il birinciliğine bir kez daha yazdırdı. Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu, Bölge Şampiyonasında bir kez daha ilimizi temsil  etmeye hak kazandı.

Tirebolu’nun başarılı temsilcisi Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Fahrettin Sarı, Yıldız Kızlar Futsal’da bir kez daha il birincisi olan ekibi bu şampiyonaya hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenleri Ezgi Burçin Erdal ve Yasef Erdal ile sporcu öğrencilerini tebrik ederken; öğrencikleriyle gurur duyduğunu söyledi. 


Etiketler: Futsal’da bir Cumhuriyet klasiği daha..!

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir