Tirebolu Osmanlı Ocaklarında görev taksimi...

Tirebolu Osmanlı Ocaklarında görev taksimi...
Tirebolu’da kuruluşu tamamlanan ve geçici olarak oluşturulan İlçe Osmanlı Ocakları Teşkilatında yöneticiler arasında görev bölümü yapıldı...14.03.2017 16:32

Tirebolu’da kısa bir süre önce kurulan ve resmen faaliyete geçen Osmanlı Ocakları İlçe Teşkilatı, kurucu üyeler arasında görev bölümü yaptı.

Ekrem Zambak’ın başkanlığında kurulan Tirebolu İlçe Teşkilatında; Mustafa Yaşlı Teşkilat Başkanlığına getirilirken; M. Emin Ordu Gençlik Kolları Başkanı oldu.

Tamamı genç isimlerden oluşan Tirebolu Osmanlı Ocakları Teşkilatında; Mahmut Yıldız Başkan Yardımcılığına, B. Mehmet Yaman Medya Tanıtım Başkanlığına, Uğur İmamoğlu SKM Başkanlığına ve Uğur Öztürk’de Mali İşler Başkanlığına getirilirlerken; Ercan Demirel, Murat Özdemir, Murat Yayla ve İhsan Kağan Kadıoğlu’da Yönetim Kurulu’nda faal üye olarak kaldılar.

BAŞKAN ZAMBAK NELER SÖYLEDİ?

Tirebolu Osmanlı Ocakları İlçe Teşkilatında başkanlık görevine getirilen Ekrem Zambak, kuruluş prosedürlerini tamamlayan ve yönetimini oluşturan ocakta üye kayıtları için çalışmalara başladıklarını belirterek, “Kongre sürecine kadar teşkilatımıza yeni üyeler kaydederek, Osmanlı Ocaklarını ilçemizde söz sahibi bir teşkilat haline getireceğiz. Genç arkadaşlarımızla oluşturduğumuz Yönetim Kurulu üyelerimizle çok sıcak bir diyalog içerisinde geleceğe yönelik çalışmalarımızı en güzel şekilde sürdüreceğiz. 16 Nisan’da yapılacak referandımda –Evet- demek için sandığa hep birlikte sandığa gideceğiz” dedi.    


Etiketler: Tirebolu Osmanlı Ocaklarında görev taksimi...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir