Tirebolu MHP’de yeni başkan Memiş...

Tirebolu MHP’de yeni başkan Memiş...
Parti Genel Merkezi tarafından Tirebolu İlçe Başkanlığına getirilen Kemal Sezer’in, MHP İl Teşkilat Başkanlığına atanmasıyla boşalan yerine Durmuş Ahmet Memiş tayin edildi...26.06.2017 16:14

Tirebolu MHP İlçe Teşkilatında başkanlık makamı el değiştirdi ve eski İlçe Başkanı Kemal Sezer’in yerine Yönetim Kurulu üyelerinden Durmuş Ahmet Memiş getirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından bir süre önce partinin Tirebolu İlçe Başkanlığına atanan Kemal Sezer’in, İl Teşkilat Başkanlığına tayin edilmesinin ardından, 2005 yılından bu yana MHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan ve ülkücü kimliğiyle tanınan Durmuş Ahmet Memiş, parti tüzüğünün 52. Ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiyle MYK ve Başkanlık Divanı tarafından, MHP Tirebolu İlçe Başkanlığı görevine atandı.

MHP’nin Tirebolu İlçe Teşkilatında Kurucu Yönetim Kurulu olarak isimleri onaylanan 25 kişilik yönetim listesi de parti Genel Merkezi tarafından 21 Haziran 2017 tarihi itibariyle göreve başlatıldı. Durmuş Ahmet Memiş başkanlığındaki MHP Tirebolu İlçe Teşkilatında, Kurucu Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Faik Cebecioğlu, Engin Sezer, İbrahim Sevim, Hüseyin Şeker, Nevzat Kadıoğlu, Serhat Kanbur, Volkan Bayrak, Bilal Kahya, Hüseyin Lütfi Yeşil, Murat Öztürk, Yusuf Tosun, Arif Aydın, Ahmet Bayraktaroğlu, Hava Sezer, Hayati Meşe, Muammer Davut, Elmas Öztürk, Hüseyin Cebecioğlu, İsmail Arslan, Muzaffer Köntek, Veysel Gökçe, Burak Bayrak, Saim Göbel ve Mustafa Tırınk.


Etiketler: Tirebolu MHP’de yeni başkan Memiş...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir