Tirebolu İYİ Parti’den nezaket ziyaretleri...

Tirebolu İYİ Parti’den nezaket ziyaretleri...
İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı, Erdinç Bektaş başkanlığında ilçedeki mülki amirlere ve bazı kurumlara nezaket ziyaretinde bulundu...01.01.2018 16:28

Tirebolu’da Erdinç Bektaş başkanlığında oluşan ve teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayıp lokalini de hizmete açan İYİ Parti, ilçedeki mülki amirleri ve bazı kurumları ziyarete başladı.

2017 yılının son mesai günü önce İlçe Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı’yı makamında ziyaret eden Erdinç Bektaş başkanlığındaki Tirebolu İlçe Örgütü, daha sonra Emniyet Müdürlüğüne ve Jandarma Bölük Komutanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.

İlçede aynı ziyaret kapsamında son olarak Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı, kendi aralarında bir toplantı yaparak, ilçe bazında gerçekleştirecekleri çalışmalarla ilgili görüş alış-verişinde bulundu. İlçe Başkanı Bektaş, İYİ Parti olarak Tirebolu’da örgütlenme faaliyetlerini hızlandıracaklarını belirterek, en kısa zamanda kendi aralarında görev bölümü yapıp, üye kaydı çalışmalarına başlayacaklarını bildirdi. Başkan Bektaş, 2018 yılının her yerde olduğu gibi, Tirebolu’da İYİgeleceğini ifade ederek, yeni yılın ilk mesajını da vermiş oldu.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
Etiketler: Tirebolu İYİ Parti’den nezaket ziyaretleri...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir