Tirebolu Ak Parti’de aday bolluğu!

Tirebolu Ak Parti’de aday bolluğu!
7 Ekim 2017’de yapılacak olan İlçe Kongresinde başkan olmak için çok sayıda adayın olması dikkat çekerken; Genel Merkeze 3 adayın isminin gideceği bildiriliyor...06.08.2017 00:00

Ak Parti’de tüm Türkiye genelindeki teşkilatlarda kongre süreci başlatılırken; Tirebolu’da İlçe Başkanlığı için aday bolluğu yaşadığı kaydedildi.

Tirebolu’da mevcut İlçe Başkanı Kemal Koç’un, rahatsızlığı nedeniyle aday olamayacağının ortaya çıkmasından sonra, kulislerde çok sayıda adayın isimleri dillendirilmeye başlandı. Ak Parti’de delege seçimlerinin tamamlanmasıyla birlikte gözler şimdi kimlerin aday olacağına çevrildi.

7 Ekim 2017’ye daha uzun bir süre olmasına rağmen, Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanlığı için aday olmayı düşünen isimlerin, şimdiden nabız yoklamaya başladıkları ifade edilirken; Genel Merkeze yakın olan isimlerin daha avantajlı olacakları bildiriliyor.    

Tirebolu’da Ak Parti İlçe Başkanlığı için kulislerde Mehmet Ergül, Murat Arslan, Ömer Hıdır ve Yaşar Dikmen gibi eski toprakların isimleri dolaşırken; aday gösterilenler arasında Mehmet Pir, Halil Aydın, Enver Yiğit, Halil Demiral, Okan Elevli ve Ertuğrul Düzgün gibi isimler yer almaktadır. Bu isimlerden hangilerinin ilk 3’e gireceği büyük bir merakla beklenirken; kongre sürecine kadar Genel Merkez’e sunulacak kesin isimler ortaya çıkacak.
Etiketler: tirebolu haber - tirebolu express

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir