Tirebolu Ak Gençlik’de Demiral dönemi...

Tirebolu Ak Gençlik’de Demiral dönemi...
Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları seçimi yapıldı ve Erhan Demiral, İlçe Gençlik Kolları Başkanlığa getirildi...24.12.2017 14:13

Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları’nın 5’nci olağan kongresi 23 Aralık Cumartesi günü yapıldı ve ilçemiz gençlerinden Erhan Demiral  başkanlığa seçildi. Parti lokalinde geniş bir katılımla gerçekleşen kongrede tek listeyle gidilen seçimde Demiral, Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı oldu.

Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları seçimi için yapılan kongreye; Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan ile Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Habil Büyüktaş, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkan Vekili Mehmet Pir, İl Genel Meclisi Üyeleri Halil Aydın, Ömer Hıdır  ve Resul Özdemir, Belediye Meclisi Üyeleri, mahalle ve köy başkanlarıyla Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’de katıldı.

Kongre sonrasında Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Vekili Şenol Duman’dan görevi devralan yeni başkan Erhan Demiral, tüm katılımcılara ve teşkilat yöneticilerine teşekkür ederek, Ak Gençlik olarak Tirebolu’yu 2019 seçimlerine en iyi şekilde hazırlamanın gayreti içinde olacaklarını söyledi.  


Etiketler: Tirebolu Ak Gençlik’de Demiral dönemi...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir