Tirebolu’da MHP’den toplu istifalar..!

Tirebolu’da MHP’den toplu istifalar..!
Aralarında teşkilatın eski İlçe Başkanları ile Kadın Kolları Başkanlarının da bulunduğu 150 kişi MHP’den istifa ettiler..!18.09.2017 18:21

Tirebolu MHP İlçe Teşkilatında tam bir şok yaşanıyor. İlçede MHP’ye kayıtlı üyelerden 150 kişi, Seçim Kuruluna birer dilekçe vererek, partilerinden istifa ettiler.

Aralarında Tirebolu MHP İlçe Teşkilatında eski dönemlerde İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığı yapan isimlerin de bulunduğu 150 kişinin toplu olarak istifa etmesi, teşkilatta şok etkisi yaratırken; MHP’den istifa eden üyelerin, Meral Akşener’in Ekim ayında kuracağı partiye kayıt olacakları bildirildi.

Tirebolu’da MHP’den istifa eden isimler arasında eski İlçe Başkanları Hüseyin Anlar, Halil Hikmet Hıdır, Nurettin Cebeci, Mehmet Pir ve Hamit Hanoğlu ile Kadın Kolları Başkanlarından Pınar Karadeniz, Nevin Hanoğlu ve Nephan Karadeniz’de bulunuyor.

Tirebolu MHP İlçe Teşkilatından istifa eden isimlerin başında gelen eski İlçe Başkanı Hamit Hanoğlu, Meral Akşener’in kuracağı  yeni teşkilatta Üst Kurul Üyesi olarak görevlendirilirken; Giresun’da aynı göreve eski milletvekili Orhan Erzurum’un getirildiği öğrenildi. Üst Kurul Üyesi Hanoğlu, Tirebolu’da MHP’den istife eden ve daha önceden ihraç edilen isimlerin, Ekim ayında Meral Akşener’in kuracağı yeni partiye kayıt olacaklarını ve teşkilatta yeni istifaların da olacağını söyledi.


Etiketler: Tirebolu’da MHP’den toplu istifalar..!

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir