Şenlikoğlu’ndan Tirebolu’ya ziyaret...

Şenlikoğlu’ndan Tirebolu’ya ziyaret...
Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu,ilçe ziyaretleri kapsamında geldiği Tirebolu’da, kalabalık bir heyetle bir dizi ziyaretlerde bulundu...19.12.2017 16:48

Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında geldiği Tirebolu’da, beraberindeki kalabalık heyetle bir dizi ziyarette bulunarak, 2019 seçimleriyle ilgili değerlendirmeler yaptı.

İl Başkanı Şenlikoğlu, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle geldiği Tirebolu’da ilk olarak 6’ncı olağan kongrede göreve seçilen İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ile İlçe Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın da katılımıyla teşkilat binasında bir değerlendirme toplantısı düzenleyen Şenlikoğlu, 2019 seçimlerinin önemine vurgu yaparak, İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Tirebolu’daki ziyaret kapsamında İl Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Karapıçak, İlçe Başkanı Durmuşkaya, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerinin de katılımıyla esnafları ve bazı sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede; “Bizim yolumuz milletimizin yoludur. Hedef 2023 yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızla ve teşkilatlarımızla bir araya gelerek, onların dert ve sıkıntılarını tespit ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti, hedeflerine ulaşana kadar, millet olarak bize durmak yok. Hep birlikte çalışacağız, üreteceğiz ve güçlü Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz. Bizler, toplumu ayrıştıran değil, birleştiren bir anlayışın yereldeki temsilcileri olarak dün olduğu gibi, bugün ve yarın da toplumun bütün katmanları içinde var olacağız” dedi.


Etiketler: Şenlikoğlu’ndan Tirebolu’ya ziyaret...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir