MHP’li Sezer: “Türkiye için EVET diyoruz”

MHP’li Sezer: “Türkiye için EVET diyoruz”
MHP Tirebolu İlçe Başkanı Kemal Sezer, ülke gündemiyle ilgili açıklamalarda bulunarak, 16 Nisan’da yapılacak referandumda Türkiye’nin önünün açılacağını söyledi...14.03.2017 16:23

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tirebolu İlçe Başkanı Kemal Sezer, ülke gündemi ve siyasi gelişmelerle ilgili bir açıklama yaparak, 16 Nisan’daki referandumda Türkiye’nin önünün açılacağını söyledi.

MHP İlçe Başkanı Sezer, anayasa değişikliği paketiyle sistemde yaşanan sorunların aşılması, etkili hükümet ve kudretli devletin tesisi amacıyla Türk Devletine özgü bir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi öngörüldüğünü ifade ederek, “Evet ile Türkiye kazanacaktır. Türklüğün gurur ve şuuru, İslamın ahlak ve fazileti, yeni bir ruhla ülkemizin prangalarını sökecektir. Biz, MHP olarak, Türkiye’nin dirilişi ve toparlanmasına –EVET- diyoruz. Millet, Devlet ve Cumhuriyet, Türklüğün bekası ve elbette ki Türkiye için ‘EVET’ diyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

                      

NİSAN’DA KONGRE VAR

MHP’de Genel Merkez tarafından Tirebolu İlçe Başkanlığına getirilen ve 16 Nisan referandumuyla ilgili çalışmalarını sürdüren Kemal Sezer, Nisan ayı içinde İlçe Teşkilatında kongre yapılacağını da belirterek, MHP’nin Tirebolu’da güçlü bir yönetime sahip olacağını sözlerine ekledi.


Etiketler: MHP’li Sezer: “Türkiye için EVET diyoruz”

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir