İYİ Parti Tirebolu Teşkilatı kuruldu...

İYİ Parti Tirebolu Teşkilatı kuruldu...
İYİ Parti, Tirebolu’da kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Erdinç Bektaş nezaretinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı ve İlçe Örgütünü oluşturdu...07.12.2017 21:32

Tirebolu’da İYİ Parti kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Erdinç Bektaş, çalışmalarını tamamladı ve İlçe Örgütünü oluşturdu. 46 kişiden oluşan ve 7’si bayan olan Tirebolu İlçe Teşkilatı, Genel Merkez tarafından da onaylanarak resmen yürürlüğe girdi.

Tirebolu’da İYİ Parti’nin ilçe merkezi olarak Hükümet Konağı karşısındaki bina kiralanırken; partinin Giresun’da merkez il ve ilçe olmak üzere Tirebolu ile birlikte 7 ilçede teşkilatlanma çalışmalarını tamamladığı bildirildi.

İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı’nın Genel Merkez tarafından onaylanmasından sonra basına ilk açıklamasını yapan başkan Bektaş, “Giresun’un ilçelerinde örgütlenme çalışmalarımız hızla devam ediuor. Tirebolu’da örgütlenme çalışmalarını tamamladık  ve Genel Merkeze gönderdiğimiz listemizi onaylattık. İktidara yürüyen bir siyasette partimize olan talebin çok olması memnuniyet vericidir. Bu süreçte beklentisi gerçekleşmeyen dostlarımız da olabilir.Biz teşkilatımızı kurarken, ikbal için değil, istikbal için yola çıktık. Amacımız, Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmak ve Türkiye’ye nefes olmaktır. Bu vesileyle ataması onaylanan tüm Yönetim Kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum. Türkiye’nin son umudu olan İYİ’lik hareketine hepimiz destek vermeliyiz. Teşkilatımızın; ülkemize, partimize  ve ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyor ve İYİ Parti’ye gönül veren herkesi partimize üye olmaya davet ediyorum” dedi.


Etiketler: İYİ Parti Tirebolu Teşkilatı kuruldu...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir