CHP, Tirebolu adayını bire indirecek...

CHP, Tirebolu adayını bire indirecek...
Tirebolu CHP İlçe Teşkilatında başkanlık koltuğunu Yıldırım’dan devralan Eraslan, hizmetlerinden dolayı eski başkanına teşekkür etti...02.08.2013 15:57

CHP Tirebolu İlçe Teşkilatında gerçekleşen değişiklik sonrasında, başkanlık koltuğuna oturan Mehmet Eraslan, eski başkan Murat Yıldırım’ı öve öve bitiremedi ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Tirebolu CHP İlçe Teşkilatında 14 yıldan bu yana ilçe başkanlığı görevini başarıyla yürüten Murat Yıldırım’ın, 2014 yılı Mart ayında yapılacak Yerel Seçimlerde belediye başkanlığına aday adayı olmak için görevinden istifa etmesinin ardından, yönetim kurulu kararıyla ilçe başkanlığı koltuğuna oturan emekli öğretmen Mehmet Eraslan,  yeni sıfatıyla basına verdiği ilk demecinde, CHP’nin 2014 seçimlerini de kazanacağını  ifade etti.

CHP Tirebolu İlçe Teşkilatının yeni başkanı Eraslan, 14 yıldan beri ilçe örgütünde  başkanlık görevi yapan Yıldırım’a  teşekkür ettiği açıklamasında, “Biz, Tirebolu CHP İlçe Teşkilatı olarak, belediye başkanlığı aday adaylığı için partimize kayıt yaptıran mevcut belediye başkanımız Burhan Takır ile eski ilçe başkanımız Murat Yıldırım’a  eşit mesafedeyiz. CHP teşkilatı seçmeninin gücüyle aday tercihini tek adaya indirip, yeniden belediye başkanlığını kazanarak, Tirebolu’ya hizmete devam edecektir” şeklinde konuştu.

Bu arada, basında ve kamuoyunda  partileri ve teşkilatlarıyla ilgili çıkan haberlere de değinen CHP Tirebolu İlçe Başkanı  Eraslan, “İlçe teşkilatı olarak bizler onurlu görevimizi yapmaya, halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Partimize geçmişte ve gelecekte aslı-astarı olmayan beyanlarla çamur atmaya hiçkimsenin hakkı yoktur. Biz  görevimize seçmenlerden aldığımız güçle onurumuzla devam edeceğiz. CHP seçmeni ve Tirebolu halkı en iyi tercihi mutlaka yapacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek, 2014 yılındaki Yerel Seçimlere de yine iddialı olarak gireceklerini kaydetti.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir