CHP’de Gençlik ve Kadın Kolları seçimi...

CHP’de Gençlik ve Kadın Kolları seçimi...
Tirebolu CHP İlçe Teşkilatında İlçe Başkanlığı seçiminden sonra yapılan kadın Kolları ve Gençlik Kolları seçiminde eski başkanlar Kozluca ve Bayrak güven tazelediler...21.12.2017 21:09

2019 yılında yapılacak seçimlere iktidar olma hedefiyle hazırlanan CHP’de, il ve ilçe teşkilatlarında yenilenme ve tazelenme kongrelerine Tirebolu’da dahil olurken; partide 11 Aralık’ta gerçekleşen İlçe Başkanlığı seçiminden sonra kadın Kolları ve Gençlik Kollarında da seçimler yapıldı.

11 Aralık’ta gerçekleşen İlçe Kongresinde mevcut başkan Vehbi Güven, tek listeyle gidilen seçim sonrasında yeniden aynı göreve getirilmişti. Tirebolu CHP İlçe Teşkilatında 17 Aralık’ta yapılan Kadın Kolları seçimi ile 20 Aralık’ta gerçekleşen Gençlik Kolları seçiminde eski başkanlar yeniden seçilşerek güven tazelediler.

Tirebolu CHP İlçe Başkanı Vehbi Güven ile Yönetim Kurulu üyeleri gözetiminde 17 Aralık’ta yapılan Kadın Kolları seçiminde Ayça Kozluca, tekrar aynı göreve getirilirken; yeni Yönetim Kurulu da Ferhan Karaca Usta, Seher Kanber, Dilek Kıbık, Reyhan Bal, Ödül Akkoç Karadeniz ve Periyan Demir’den oluştu.

CHP’de Kadın Kolları seçiminden 3 gün sonra 20 Aralık’ta gerçekleşen Gençlik Kolları’nda da mevcut başkan Kemal Devrim Bayrak, güven tazelerken; Yönetim Kuruluna da Hayrettin Akpınar, Emre Yıldırım, Gökan Elevli, Ferhat Yılmaz Özdemir, Bilal Topaloğlu ve Oğuz Memiçoğlu gibi gençler seçildi.

CHP Tirebolu İlçe Başkanı Güven, İlçe Teşkilatlarında gerçekleşen seçimler sonrasında yaptığı değerlendirmede, oluşturulan dinamik ve enerjik ekiplerle CHP’yi en üst noktalara taşımak için çaba göstereceklerini ifade ederek, “Biz,CHP olarak önümüzdeki süreçlerde yapılacak tüm seçimlerde iktidar olmaya talibiz.Partimiz ve teşkilatlarımız, halkın umudu olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bekasını sağlamak için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Türkiye’nin CHP’ye, CHP’nin de Türkiye’ye olan ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır. Biz de teşkilatlar olarak bu ihtiyacın giderilmesi yolunda elimizden gelen herşeyi yapacağız ve yapmaya da hazırız” şeklinde görüş belirtirken; CHP’nin iktidar yolunda emin adımlarla yürüyeceğini öne sürdü.   


Etiketler: CHP’de Gençlik ve Kadın Kolları seçimi

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir