CHP’liler, Tirebolu’da esnaf ziyareti yaptılar...

CHP’liler, Tirebolu’da esnaf ziyareti yaptılar...
Giresun Milletvekili Bektaşoğlu nezaretinde ilçeye gelen CHP’li kurmaylar, “Hayır” kampanyası için esnafları tek tek dolaşarak, 16 Nisan’daki referanduma destek istediler...22.03.2017 16:34

16 Nisan’da yapılacak referandum için Giresun genelinde “Hayır” kampanyasıyla ilgili çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, beraberinde kalabalık bir heyetle Tirebolu’ya gelerek, esnaf ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Bektaşoğlu’nun, 22 Mart Çarşamba günü gerçekleştirdiği Tirebolu ziyaretine; CHP İl Başkanı Necati Tığlı, İl Kadın Kolları Başkanı , eski milletvekili Eşref Karaibrahim ve eski il başkanı Ömer Adıgüzel gibi isimlerin yanı sıra, partinin il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Tirebolu’da tek tek esnafları ziyaret eden ve “Hayır” kampanyası için CHP’ye destek isteyen Bektaşoğlu’na; İlçe Başkanı Vehbi Güven ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayça Kozluca ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşli etti.

Tirebolu’da esnaf ziyaretleri sırasında sivil vatandaşlarla da görüşen ve onların dertlerini dinleyen CHP Milletvekili Bektaşoğlu, tüm konulara ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede, 16 Nisan’daki referandumun, Türkiye’nin geleceği ve demokrasimiz için çok önemli olduğunu ifade ederek, “Biz, kampanya çalışmalarımızda parti siyaseti konuşmuyoruz. Parti rozetimizi çıkarıp bir kenara astık. Bizim bir tek hedefimiz var, bu da evlatlarımıza yaşanacak bir Türkiye bırakmaktır. Milletimizin azim ve kararlılığı ile Türk milletinin geleceğini kurtarmak için çaba sarfediyoruz. Biz, demokratik sistem işlesin, hukuk işlesin, devlet işlesin istiyoruz. Bizim derdimiz, devletin tahrip olmasını önlemek ve tek adamlık sisteminin bu güzelim ülkeye getireceği olumsuzluklardan kurtulmaktır” dedi.      


Etiketler: CHP’liler - Tirebolu’da esnaf ziyareti yaptılar...

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir