CHP’li Sağlar, Kadınlar Gününde Tirebolu’daydı!

CHP’li Sağlar, Kadınlar Gününde Tirebolu’daydı!
“Hayır” kampanyası çalışmaları için Giresun’a gelen CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Tirebolu’ya da gelerek esnafları ziyaret etti...09.03.2017 17:59

CHP’nin “Hayır” kampanyası çalışmaları için Giresun’a gelen partinin ağır toplarından ve eski bakan Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, 8 Mart Kadınlar Gününde Tirebolu’ya da gelerek, esnaf ziyaretinde bulundu.

CHP’nin yurt çapında başlattığı Hayır Kampanyası çalışmaları dolayısıyla geldiği Giresun’da parti teşkilatını ziyaret eden Sağlar, il merkezinde Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ve CHP İl Başkanı Necati Tığlı ile birlikte ilçe teşkilat başkanlarıyla biraraya geldi. Giresun’da CHP’li vekil ve yöneticilerle esnaf ziyareti gerçekleştiren eski Kültür Bakanı Sağlar, vatandaşlardan Hayır Kampanyası için destek istedi.

Giresun’daki ziyaretinin ardından beraberinde Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ve İl Başkanı Necati Tığlı olduğu halde 8 Mart Çarşamba günü Tirebolu’ya gelen ve önce CHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden Sağlar, Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayça Ayhan Kozluca ile görüşerek, ilçe yöneticileriyle bir süre sohbet etti. Bu arada, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınların ve özellikle Tirebolulu bayanların gününü kutlayan CHP’li Sağlar, daha sonra beraberindekiler ve ilçe yöneticileriyle bazı esnafları ziyaret etti.

CHP İlçe Başkanı Güven, partinin ağır toplarından Mersin Milletvekili Fikri Sağlar’ın, Tirebolu’yu ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yurdunu seven her vatandaşın 16 Nisan’da yapılacak referandumda “Hayır” demesi gerektiğini söyledi.


Etiketler: CHP’li Sağlar - Kadınlar Gününde Tirebolu’daydı!

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir