Bektaş, Tirebolu İYİ Parti İlçe Başkanı oldu...

Bektaş, Tirebolu İYİ Parti İlçe Başkanı oldu...
Tireboluspor Kulübünün efsane başkanlarından eski esnaf Erdinç Bektaş, Meral Akşener başkanlığındaki İYİ Parti’nin Tirebolu Kurucu İlçe Başkanlığı görevine getirildi...15.11.2017 17:07

Tirebolu’nun sevilen şahsiyetlerinden ve Tireboluspor Kulübünün efsane başkanlarından Erdinç Bektaş, MHP’den ayrılan Meral Akşener’in kurmuş olduğu İYİ Parti’nin Tirebolu İlçe Başkanı oldu.

15 Kasım 2017 tarihi itibariyle İYİ Parti İl Başkanı Ünzile Yüksel tarafından partinin Tirebolu İlçe Teşkilatında kurucu başkanlık görevine getirilen Bektaş, resmen İYİ Parti’de göreve başlarken; Tirebolu ile birlikte Espiye ve Görele ilçelerine de atanan kurucu başkanlar belli oldu. İl Başkanı Yüksel; Tirebolu’da Erdinç Bektaş’ı, Espiye’de Adnan Şahan’ı ve Görele’de de Salih Seferoğlu’nu Kurucu İlçe Başkanı olarak göreve atadıklarını belirterek, diğer ilçeler için de en kısa zamanda atama yapacaklarını söyledi.

Tirebolu’da İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Bektaş, sosyal medya aracılığı ile yeni katılmış olduğu İYİ Parti’nin İl Başkanı Yüksel’e ve kendisini destekleyen herkese teşekkürlerini ileterek, ilçede en kısa sürede teşkilatlanma çalışmalarına başlayacağını bildirdi. İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanlığına getirilen Bektaş’ı kutluyor ve ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir