AKP’li Öztürk: “Güvenoyunu millet verecek”

AKP’li Öztürk: “Güvenoyunu millet verecek”
Belediye Başkanı Karapıçak’ın, Tirebolu’da muhtarlara verdiği kahvaltıya katılan Ak Parti Giresun Milletvekili Öztürk, ilçede esnaf ziyaretlerinde de bulundu...26.03.2017 13:14

Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, referandumla ilgili propaganda çalışmalarını seçim bölgesi olan Giresun’da sürdürürken, ilçelerde düzenlenen etkinliklere de katılmaktan geri kalmıyor.

16 Nisan’da yapılacak referandum için gittiği her yerde seçmenlere önemli mesajlar veren Milletvekili Öztürk, Tirebolu’da Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın ilçedeki muhtarlarla düzenlediği toplantıya da katılarak, “Hükümete güvenoyunu millet verecek. Bundan hiç şüphemiz yok” dedi.

Tirebolu Belediye Başkanı Karapıçak’ın, 24 Mart Cuma günü Gölağzı mevkiindeki Mavi-Yeşil Restaurant’ta muhtarlarla buluştuğu toplantıya katılan Ak Parti Milletvekili Öztürk, daha sonra İlçe Sosyal Hizmet Merkezi’nin düzenlediği Yaşlılar Haftası etkinliğine de iştirak etti. Bu etkinlikte yaşlılarla bir süre sohbet eden ve onlara uzun ömürler dileyen Öztürk, Cuma Namazını bir cenaze için gittiği Çanakçı’da kıldıktan sonra tekrar Tirebolu’ya döndü.

Tirebolu’da, Belediye Başkanı Karapıçak ve Ak Parti İlçe Teşkilatının tamamının katıldığı bir grupla esnafları dolaşan ve referandum için destek isteyen Öztürk, 16 Nisan’da gerçekleşecek halk oylamasının Türkiye ve geleceğimiz açısından çok önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi: 

Yeni sistemle seçimden mutlaka tek başına iktidar çıkacak. Siyasi istikrar kalıcı hale gelecek. Hükümet kurulmama sorunu olmayacak. Hükümete güvenoyunu millet verecek. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan ve kurumların hızlı çalışmalarını sağlayan bir işleyiş hakim olacak. 2023 ve ötesine uzanan hedeflerimiz daha da ivme kazanacak ve ekonomi de büyüme daha hızlı olacak. Ayrıca, yeni iş imlanları doğacak, toplumun tüm kesimleri bu yeni refah artışından pay alacak. Gelecek yeni sistemle bürokrasi azalacak, hizmetler artacak ve icraatlar yaygınlaşacak. Bu arada, üretimde engeller kalkacak ve ekonomi daha da gelişecek. Böylece, Türkiye’de güven ve istikrar kalıcı bir hale gelecek.”


Etiketler: AKP’li Öztürk: “Güvenoyunu millet verecek”

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir