CHP’de Meclis Üyeliği adayları belli oldu...

CHP’de Meclis Üyeliği adayları belli oldu...
Tirebolu’da Belediye Meclisi Üyeliği için şu ana kadar 7 kişi müracaatta bulundu...07.09.2013 00:00

 

2014 yılı Mart ayında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Belediye Başkanlıkları, İl Genel Meclisi Üyelikleri ve Belediye Meclisi Üyekikleri için aday aday olacak isimler bir bir ortaya çıkarken; Tirebolu’da Belediye Meclisi Üyeliği için 7 kişinin müracaatta bulunduğu öğrenildi.

Tirebolu’da CHP’den Belediye Başkanlığı için 2 isim ortaya çıkarkenn, bu isimlerden hangisinin aday olacağı Kamuoyu Yoklaması sonunda belli olacak. Genel Merkezce yapılacak Kamuoyu Yoklamasında adaylardan Burhan Takır veya Murat Yıldırım’dan birisi CHP’nin resmi adayı olacak.

Tirebolu’da belediye başkanlığı adayının tespiti için yapılacak Kamuoyu Yoklaması büyük bir merakla beklenirken; partiden Belediye Meclisi Üyeliği için bugüne kadar Salih Yıldız, Süleyman Toptepe, İhsan Çamur, Cemil Çalık, Bahri Köksal, Arif Adil Önal ve Ali Rıza Himoğlu’nun resmi başvurularını yaptıkları bildirildi.

Öte yandan, Tirebolu’da CHP’nin İl Genel Meclisi Üyeliği için henüz bir ismin belirlenmediği kaydedilirken, bu konuda bazı isimlerle görüşmeler yapıldığı ifade edildi.


Etiketler: Chp

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir