Tirebolu Devlet Hastanesi’ne Başhekim atandı...

Tirebolu Devlet Hastanesi’ne Başhekim atandı...
Kardiyoloji Uzmanı Doktor Kenan Muhtar, ilçemize gelerek görevine başladı...15.12.2017 16:28

Tirebolu Devlet Hastanesi’ndeki uzman doktor eksikliği kademe kademe gideriliyor. Kuruma Ortopedi Uzmanından sonra Kardiyoloji Uzmanı da atandı. Daha önce Görele Devlet Hastanesi’nde görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Kenan Muhtar, Tirebolu Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak tayin edildi.

Aslen  Bulgaristan doğumlu olan ve üniversite tahsilini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapan Muhtar , daha sonra Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nde 2014 yılında Kardiyoloji dalında ihtisasını tamamlayarak uzmanlık unvanını aldı. İlk mecburi hizmet yeri olarak Görele’de göreve başladı. Son 3 yıldan beri Görele Devlet Hastanesi’nde görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Kenan Muhtar, geçtiğimiz günlerde Tirebolu’ya geldi. Tirebolu Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevini de yürütecek olan Muhtar, geçici bir süre haftada bir gün Görele Devlet Hastanesi’nde de poliklinik hizmeti verecek.

Öte yandan, Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin ve İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Yıldız, hastanemizin yeni Başhekimi Kenan Muhtar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.       


Etiketler: Tirebolu Devlet Hastanesi’ne Başhekim atandı...

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir