Başkan Karapıçak’tan, sağlıkçılara kutlama...

Başkan Karapıçak’tan, sağlıkçılara kutlama...
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Devlet Hastanesi ve Yeniköy Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek, karanfil dağıttı...15.03.2017 15:47

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Devlet Hastanesi ve Yeniköy Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek, söz konusu kurumlarda görev yapan sağlık çalışanlarının bayramını karanfil dağıtarak kutladı.

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu ile Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Ök ve Gençlik Kolları Başkanı Alper Domaç olduğu halde önce Tirebolu Devlet Hastanesine giden Belediye Başkanı Karapıçak, Başhekim Opr. Dr. Mehmet Yılmaz Salman’a bir demet buket vererek, kurumdaki doktorların ve diğer sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

Başkan Karapıçak, daha sonra beraberindekilerle hastanede yatmakta olan hastaları da ziyaret ederek, onlara acil şifalar diledi ve hasta yakınlarına günün anısına karanfil dağıttı. Beraberindeki heyetle Yeniköy Mahallesindeki Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret eden ve orada görev yapan sağlık çalışanlarının da bayramını kutlayan Karapıçak, Tıp Bayramı dolayısıyla yaptığı değerlendirmede, “Sağlık çalışanlarının birikimleri ve eğitimleriyle, insanları daha iyi şartlarda yaşatmak ve sağlık sorunlarını gidermek için gösterdikleri çabaları büyük bir takdirle karşılıyoruz. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye dileğiyle; doktorlarımızın, hemşirelerimizin, ebelerimizin ve bütün sağlık sektörü çalışanlarının bayramını yürekten kutluyorum” dedi.


Etiketler: Başkan Karapıçak’tan - sağlıkçılara kutlama...

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir