Tirebolu MYO’dan, kan bağışına tam destek...

Tirebolu MYO’dan, kan bağışına tam destek...
17 Mart Perşembe günü Tirebolu’ya gelerek MYO önünde kan bağışı için seyyar klinik kuran Giresun Kan Merkezi, bir günde okul personeli ve öğrencilerden 100 ünite kan aldı...20.03.2016 00:11

Giresun Kızılay Başkanlığı tarafından organize edilen Kan Bağışı Kampanyası, Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu’nda yoğun ilgi gördü.

17 Mart Perşembe günü Tirebolu’ya gelen Giresun Kızılay Kan Merkezi Ekipleri, MYO önünde kurdukları seyyar klinikte akademik personellerle idari personellerden ve öğrencilerden 100 ünite kan alarak, büyük bir başarım elde ettiler.

Tirebolu MYO öğrencileri kampanyaya yoğun destek verirken, öğrencilerin bu jesti Kızılay Kan Merkezi Ekiplerini son derece memnun etti.

Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, Tirebolu MYO’da gördükleri yoğun ilgiden dolayı okulun akademik ve idari personelleriyle öğrencilere teşekkür ettiler. “Kan bağışı hayat kurtarır” düsturuna büyük önem veren öğrenciler, kampanyaya seve seve destek olduklarını belirterek, verdikleri kanın çok sayıda cana yararlı olması dileğinde bulundular.


Etiketler: Tirebolu MYO’dan - kan bağışına tam destek...

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir