Tirebolu CHP’de Aşure Günü etkinliği...

Tirebolu CHP’de Aşure Günü etkinliği...
29 Eylül Cuma günü Tirebolu CHP İlçe Kadın Kolları tarafından organize edilen Aşure Günü etkinliğine, Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’da katıldı...29.09.2017 17:53

29 Eylül Cuma günü Tirebolu’da CHP İlçe Kadın Kolları tarafından “Aşure Günü Etkinliği” düzenlendi. CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’nun da katıldığı etkinlikte, vatandaşlara bol bol aşure dağıtıldı ve ülkemiz için iyi dilekler temennisinde bulunuldu.

CHP Tirebolu İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayça Kozluca’nın organizesinde gerçekleşen etkinlikte, parti binası önünde kurulan standta vatandaşlara parti yöneticileri tarafından sıcak aşure dağıtıldı. CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu ile CHP Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven’in de hazır bulunduğu etkinliğe yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, milletvekili Bektaşoğlu ile bol bol sohbet ederek, hasret giderdiler.

CHP İlçe Kadın Kolları tarafından organize edilen Aşure Günü Etkinliğine katılmak üzere Tirebolu’ya gelen Giresun Milletvekili Bektaşoğlu, bu önemli ve anlamlı günle ilgili yaptığı değerlendirmede, birlik ve beraberlik mesajları vererek, tüm Tireboluluların ve ülke halkının Aşure Günü’nü kutladı. Ülkenin zor günlerden geçtiğine dikkat çeken CHP’li vekil  Bektaşoğlu, “Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Biz, CHP olarak bu ülkenin bekası için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Her zaman bir ve beraber olursak, aşamayacağımız güç yoktur. Aşure Günü’nün tüm halkımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı.  


Etiketler: Tirebolu CHP’de Aşure Günü etkinliği...

Diğer KÜLTÜR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir