TİRDEF’in iftar buluşması 23 Haziran’da...

TİRDEF’in iftar buluşması 23 Haziran’da...
Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun geleneksel hale getirdiği İftar Yemeği’nin 8’ncisi, bu yıl 23 Haziran’da yine Gölağzı’ndaki Mavi-Yeşil Restaurant’ta gerçekleştirilecek...19.06.2017 18:22

Tirebolu’nun en büyük ve en etkili STK’larından biri olan TİRDEF’in, gurbet ile sılanın buluşmasını sağlayan Geleneksel İftar Yemeği, bu yıl 23 Haziran’da gerçekleşecek. Bu yılki programın yine Gölağzı mevkiindeki Mavi-Yeşil Restaurant’ta düzenleneceği bildirildi.

Bu yıl 8’ncisi düzenlenecek olan İftar Yemeği’ne tüm Tireboluluların davetli olduğunu bildiren TİRDEF yöneticileri, “Gurbette yaşayan Tirebolulularla ilçede yaşayan hemşerilerimizi bir araya getirmek ve Tirebolu’nun Ramazan kültürünü yaşatmak amacıyla düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen İftar Programında bir kez daha buluşacak olmanın heyecan ve coşkusu içindeyiz. 23 Haziran akşamı Gölağzı mevkiindeki Mavi-Yeşil Tesisleri’nde gerçekleştireceğimiz programa tüm hemşerilerimiz davetlidir” şeklinde mesaj ilettiler.

TİRDEF Genel Başkanı Haldun Domaç’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan İftar Programına, tüm siyasilerin ve bürokratların da özel davetli olduğu belirtilirken; davete kimlerin katılıp-katılmayacağı net olarak bilinmiyor.     


Etiketler: TİRDEF’in iftar buluşması 23 Haziran’da...

Diğer KÜLTÜR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir