Miniklerin şovu coşkuyla izlendi...

Miniklerin şovu coşkuyla izlendi...
Tirebolu Müftülüğü’nce açılan ve 4-6 yaş grubu çocukların katıldığı Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencilerin yıl sonu gösterileri göz kamaştırdı...29.05.2017 16:47

Tirebolu Müftülüğü tarafından ilçe merkezindeki camilerde açılan ve 4-6 yaş grubu minik çocukların katıldığı Kur’an Kurslarında eğitilen çocukların, yıl sonu gösterileri büyük coşkuyla izlendi.

İlçenin Merkez, Mevlana, Körliman ve Site Camilerinde açılan Kur’an Kurslarında görevli imamlar nezaretinde hazırlanan Kur’an-ı Kerim Tilaveti, şiir, ilahi gösterileri, hadis, dua, sureler ve öğrencilerin fotoğraflı slayt gösterileri, Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu Salonunda  sahnelendi.

Özellikle velilerin yoğun ilgi gösterdiği programda bir konuşma yapan Tirebolu Müftü Vekili Şaban Kaya, gösterilerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Çocuklarımızı sevgi, şefkat, sabır ve anlayışla eğitirsek; geleceğe sevgi dolu, daha mutlu ve daha başarılı bireyler yetiştireceğimize yürekten inanıyorum. Bugünün minikleri olan çocuklarımız, bizim yarınlarımızdır. O nedenle çocuklarımızı yarınlara en güzel şekilde ve dolu dolu hazırlamalıyız” dedi. 


Etiketler: Miniklerin şovu coşkuyla izlendi...

Diğer KÜLTÜR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir