Karadeniz çiftinin ‘İmza Günü’ mutluluğu...

Karadeniz çiftinin ‘İmza Günü’ mutluluğu...
Tirebolu’nun yetiştirdiği değerli eğitimcilerden Ali Karadeniz ve eşi TRT sanatçısı Neşe Karadeniz (Dilekçioğlu), başkent Ankara’da yoğun bir katılımla kitaplarını imzaladılar...02.10.2017 18:48

Tirebolu’nun yetiştirdiği değerli eğitimcilerden Giresun Üniversitesi eski Öğretim Üyesi Ali Karadeniz ve eşi TRT sanatçısı Neşe Karadeniz (Dilekçioğlu), başkent Ankara’da kitaplarını imzaladılar.

Ankara’nın gözde mekanlarından Kızılay Kurtuba Kitap Kafe’de 1 Ekim Pazar günü saat 11 ve 13 arasında yoğun bir katılımla gerçekleşen İmza Günü’nde katılımcı dostlarıyla söyleşi de yapan Karadeniz çifti, büyük mutluluk yaşadı. Karadeniz’lerin İmza Günü’ne eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, MHP’li eski vekiller Ali Işıklar, Özcan Yeniçeri ve Müjdat Karayerli ile çok sayıda üst düzey bürokrat ve eğitimci katıldı.

Emekli eğitimci olan ve halen USTEK (Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği) Genel Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Ali Karadeniz, yazmış olduğu birçok bilimsel ve akademik eserleriyle de tanınırken; eşi Neşe hanım da şiir dalında yazdığı kitaplarla biliniyor. İşte bu eserlerini imzalamak için Ankara Kurtuba Kitap Kafe’de yakın dostları ve okuyucularıyla buluşan Karadeniz çifti, İmza Günü’ne gösterilen yoğun ilgiden son derece mutlu olduklarını ifade ettiler.

Sosyal medya üzerinden katılımcı dostlarına teşekkür mesajı yayınlayan Karadeniz çiftini; kültüre yaptıkları ekstra katkılardan dolayı kutluyor, kalemlerine ve yüreklerine sağlık diyoruz.      


Etiketler: Karadeniz çiftinin ‘İmza Günü’ mutluluğu...

Diğer KÜLTÜR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir