YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN..!

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN..!
2017’ye veda ederken, 2018’e büyük umutlarla giriyoruz...31.12.2017 00:00

Bugün 31 Aralık 2017 Pazar. Acısıylarntatlısıyla koskoca bir yıla bugün veda ediyoruz. Her zaman olduğu gibi, yenirnbir yıla umut dolu beklentilerle giriyoruz. 2018’de tüm umut ve beklentilerinizinrngerçekleşmesini diliyoruz.

rnrn

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği,rnumut dolu, sevgi dolu, sağlıklı, huzurlu, bolluk ve bereket getiren hamlelerin çokrnolduğu nice yıllar dileğiyle; yeni yılınız ve yeni yaşınız kutlu ve mutlurnolsun..!   

                                           Tirebolu Ekspres Ailesi

rnrn

                                          BAŞKAN KARAPIÇAK’TAN YENİ YIL MESAJI

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, sosyal medya üzerinden “Tarih ve kültür şehri Tirebolu’dan herkese mutlu yıllar” dileğiyle verdiği yeni yıl mesajında şu ifadeleri kullandı: atakoy escort

Yeni yılın; önümüzde yeni ufukların açıldığı, birlik ve beraberlik içinde daha büyük başarılara imza atacağımız, ilçemizi önemli projelerle buluşturacağımız bir yıl olacağına yürekten inanıyorum. Hep birlikte el ele vererek daha güzel bir Tirebolu’yu yarınlara taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor; 2018’in birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurun artmasını, şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, başarı, sevgi, bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.


Etiketler: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN..!

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir