Tirebolulu muhtarlar bilgilendirildi...

Tirebolulu muhtarlar bilgilendirildi...
Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, Tirebolu’da gerçekleştirdiği Bilgilendirme Toplantısında, köy muhtarlarıyla görüş alış-verişinde bulundu...02.12.2017 21:23

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, Tirebolu’da köy muhtarlarıyla bir toplantı düzenleyerek, ilçedeki elektrik dağıtım faaliyetleri ve yatırım çalışmalarıyla ilgili  bilgilendirme yaptı.

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürü Sedat Akkoyun başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Pir,  İşletme Grup Şefi Erdal Turan, İlçe İşletme Şefi Soner Erkan ile 35 köy muhtarı katıldı.

Toplantıda; ilçedeki elektrik dağıtım faaliyetleri ve yatırım çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktarılırken; karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu ve muhtarlardan gelen talepler tespit edildi. Köy muhtarlarının taleplerinin en kısa sürede çözümlenmesi yönünde gerekli çalışmaların başlatılacağı ifade edilirken; muhtarların, hızlı erişim sağlayan 444.9.186 numaralı Çözüm Merkezi bağlantısı ve SMS bilgilendirmesinin yanı sıra, bölgedeki çalışmalardan ve her geçen gün artan hizmet kalitesinden oldukça memnun kaldıkları dile getirildi.  


Etiketler: Tirebolulu muhtarlar bilgilendirildi...

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir