Tirebolu Yaman Optik törenle açıldı...

Tirebolu Yaman Optik törenle açıldı...
İlçe Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman’ın oğlu Burhan Mehmet Yaman tarafından işletilecek olan Yaman Optik Mağazası, alanında en iyi ve en kaliteli hizmeti verecek...03.11.2017 16:24

Tirebolu’ya yeni kurulan Yaman Optik Mağazası, 3 Kasım Cuma günü sat 11’de düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. İlçenin Çarşı Mahallesinde PTT karşısındaki mağazada hizmete giren Yaman Optik’te hizmetin en iyisi ve en kalitelisi verilecek.

Tirebolu  Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman’ın oğlu Burhan Mehmet Yaman’ın sahibi olduğu Optik Mağazası’nın açılışına Ak Parti eski İstanbul Milletvekili hemşerimiz Mehmet Domaç’da katıldı. İlçe Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ile Garnizon Komutanı Hakan Baştürk, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ve Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’in de hazır bulunduğu açılışa; İl Genel Meclisi Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, köy ve mahalle muhtarlarıyla bazı STK temsilcileri, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Tirebolu İlçe Müftüsü Bedir Aydın’ın yaptırdığı hayır duasıyla eski milletvekili Mehmet Domaç ile Kaymakam Tavlı, Belediye Başkanı Karapıçak’ın  birlikte gerçekleştirdiği kurdela kesimiyle resmen hizmete giren Yaman Optik; SGK ve tüm resmi kurumlara reçete düzenleyecek olup, vatandaşlara renkli ve numaralı lens ile lens solüsyonu satışını yapacak.

Mağaza sahibi B. Mehmet Yaman, açılış törenine katılan mülki amirlerle tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Bugün resmen hizmete giren mağazamızda halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti vereceğiz. Mağazamızda tüm gözlük çeşitleri ve markalar bulunacak olup, bütün resmi kurumlarla SGK’ya da reçete düzenleyeceğiz” dedi. Tirebolu Yaman Optik Mağazası’nın açılış töreni, katılımcılara yapılan çikolata ikramıyla sona erdi. Yaman Optik Mağazası’nın ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.
Etiketler: tirebolu express - tirebolu - tirebolu haber

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir