Tirebolu Jandarma Komutanı değişti...

Tirebolu Jandarma Komutanı değişti...
İlçede bir süreden beri Jandarma Bölük Komutanlığı görevini yürüten Astsubay Kıdemli Başçavuş Şahin Bereç’in, Ankara Jandarma Akademisi’ne tayin olmasıyla boşalan yerine Mardin İl Jandarma Komutanlığı’ndan Jandarma Kıdemli Başçavuş Hamdi Yıldız atandı...12.09.2017 23:03

Tirebolu İlçe Jandarma Bölük Komutanı değişti. İlçemizde bir süreden beri  Jandarma Bölük Komutanlığı görevini yürüten Astsubay Kıdemli Başçavuş Şahin Bereç’in, Ankara’ya atanmasıyla boşalan yerine Mardin İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli Astsubay Kıdemli Başçavuş Hamdi Yıldız tayin oldu.

Geride bıraktığımız ay içinde Tirebolu’ya gelerek göreve başlayan yeni Jandarma Bölük Komutanı Yıldız, aslen Ankaralı olup, askeriyede 30 yıllık bir tecrübeye sahip. Yurdun çeşitli yerlerinde görev yapan evli ve 2 çocuk babası Yıldız, Karadeniz’e ilk defa geldiğini ve bir sahil kenti olan Tirebolu’yu çok beğendiğini söyledi.

Tirebolu’dan tayini çıkan eski komutan Bereç’in, Ankara İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Jandarma Akademisi’ne atandığı bildirilirken; Tirebolu’nun yeni Jandarma Bölük Komutanı Yıldız, hizmet için burada olduğunu belirterek, ilçemizdeki kurum ve kuruluşlarla el birliği içinde yapılacak çalışmalara katkıda bulunacağını ifade etti.


Etiketler: Tirebolu Jandarma Komutanı değişti...

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir