Tirebolu CHP İlçe Kongresi 11 Aralık’ta...

Tirebolu CHP İlçe Kongresi 11 Aralık’ta...
Mevcut İlçe Başkanı Vehbi Güven’in yeniden aday olacağı kongre için şu anda başka bir ismin olmadığı ifade ediliyor...17.11.2017 16:51

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tirebolu İlçe Kongresi’nin 11 Aralık’ta yapılacağı açıklandı. CHP’de Tirebolu İlçe Başkanlığı için mevcut başkan Vehbi Güven’in aday olacağı kesinleşirken; şu anda adaylık için başka bir ismin telaffuz edilmediği kaydedildi.

CHP’nin ilçe kongrelerine yönelik bir değerlendirme yapan İl Başkanı Necati Tığlı, bugüne kadar sadece Bulancak ilçe kongresinin yapıldığını ve 11 Aralık tarihine kadar tüm ilçe kongrelerinin tamamlanmış olacağını belirterek, “Kongreler bir yenilenme sürecidir. Bizim için bir demokrasi şölenidir. Kongreler, partimizin bayrağını daha yükseklere nasıl çıkaracağımızın mücadelesidir” dedi.

Giresun’da CHP ilçe kongrelerinin Çanakçı’da 30 Kasım, Alucra’da 2 Aralık, Piraziz ve Görele’de 5 Aralık, Güce ve Keşap’ta 6 Aralık, Doğankent ve Dereli’de 7 Aralık, Espiye ve Yağlıdere’de 8 Aralık, Giresun merkezde 9 Aralık, Şebinkarahisar’da 10 Aralık, Eynesil ile Tirebolu’da da 11 Aralık’ta yapılacağı duyuruldu.

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir