Tirebolu’ya Karla Mücadele Aracı...

Tirebolu’ya Karla Mücadele Aracı...
Makine Parkını her geçen gün genişleten Tirebolu Belediyesi, şimdi de son sistem Lastikli İş Makinesi alarak, kar mücadelesi için önemli bir araca daha sahip oldu...30.12.2017 15:05

Makine Parkını her geçen gün genişleten ve büyüten Tirebolu Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesinde daha etkili bir mücadele yapmayı hedeflediği aracı ilçeye kazandırdı. En son teknolojik sistemle üretilen Lastikli İş Makinesi, Tirebolu’ya getirilerek hizmete sokuldu.

Karla mücadelede kısa sürede önemli bir hizmet verecek olan ve belediyenin diğer işlerinde de çalıştırılacak İş Makinesiyle ilk deneme sürüşünü Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak yaptı. Belediyenin önemli bir ihtiyacı olan Lastikli İş Makinesini Tirebolu’ya kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Karapıçak, “Bu araç ilçemize ve dolayısıyla halkımıza önemli işler yapacak. Hizmetlerimizi daha etkin hale getirebilmek için böyle bir araca büyük ihtiyacımız vardı. En son teknolojik sistemle çalışan İş Makinemiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” diyerek, belediyenin Araç Filosunu genişletmeye ve büyütmete devam edeceğini sözlerine ekledi.


Etiketler: Tirebolu’ya Karla Mücadele Aracı...

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir