Tirebolu’ya Emniyet Müdürü atandı...

Tirebolu’ya Emniyet Müdürü atandı...
İlçemizde uzun süre Emniyet Müdürü olarak görev yapan Fahrettin Sadullahoğlu’nun, Vakfıkebir’e atanmasıyla boşalan yerine 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ordulu Murat Şahin tayin oldu...10.10.2017 22:34

Tirebolu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yeni atama yapıldı ve bu göreve 4. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Şahin (40) tayin edildi. Tirebolu’nun yeni Emniyet Müdürü Şahin, 5 Ekim tarihi itibariyle buradaki görevine başladı.

Bilindiği gibi, Tirebolu’da uzun süre Emniyet Müdürü olarak görev yapan deneyimli emniyetçi Fahrettin Sadullahoğlu, bir süre önce memleketi Trabzon’a tayin olmuştu. Trabzon’da Vakfıkebir İlçesi Emniyet Müdürlüğü’ne verilen Sadullahoğlu’nun yerine tayin edilen Murat Şahin, aslen Ordulu olup, ilçemize İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden geldi.

Tirebolu’daki görevine 5 Ekim’de başlayan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Şahin, teşkilatta 17 yılını doldururken; ilçemize İstanbul’dan geldi. Tirebolu’nun yeni Emniyet Müdürü Şahin, kendisi de Karadenizli olduğu için burada yabancılık çekmeyeceğini belirterek, teşkilattaki meslektaşlarıyla uyum içinde çalışacağını ve Tirebolu halkının huzur ve güven içinde yaşaması yolunda 24 saat görevde olacaklarını söyledi.

KOMİSER YARDIMCISI DA GELDİ

Tirebolu İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliğine de yeni atama yapıldı ve Ankara Gölbaşı Polis Akademisi mezunu Ünal Serdar (26), Komiser Yardımcısı olarak 10 Ekim tarihi itibariyle göreve başladı.Aslen Trabzon’un Akçaabat ilçesinden olan genç emniyetçi Serdar’ın, Polis Akademisi’nden bu yıl mezun olduğu ve ilk olarak Tirebolu’da görev yapacağı öğrenildi. 

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak yeni Emniyet Müdürümüze ve Komiser Yardımcımıza hoşgeldiniz diyor, buradaki görevleri için kendilerine ve mesai arkadaşlarına başarılar diliyoruz.


Etiketler: Tirebolu’ya Emniyet Müdürü atandı...

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir