Şehit polis anısına mevlit okutuldu...

Şehit polis anısına mevlit okutuldu...
Tirebolulu şehit polis Murat Mimiroğlu için Demirci Mahallesi Yunus Emre Camiinde okutulan mevlide, Özel Harekat Polisleri de katıldı...06.10.2017 17:39

Tirebolulu şehit polis memuru Murat Mimiroğlu için Demirci Mahallesi Yunus Emre Camiinde İlçe Kaymakamlığınca mevlit okutuldu.

3 Ekim 2016 tarihinde Suriye’den DEAŞ’lı teröristler tarafından Kilis’e atılan füzenin parçalarını imha etmeye çalışırken şehit düşen Özel Harekatta görevli polis memuru Mimiroğlu’nun şehadetinin birinci yıl dönümü münasebetiyle, Tirebolu’nun Demirci Mahallesi Yunus Emre Camiinde düzenlenen mevlit programına, Özel Harekat Polis Ekipleri de katıldı.

Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ile Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral, Tirebolu Müftüsü Bedir Aydın, İlçe Emniyet Müdürlüğü mensuplarıyla şehidin ailesi, yakınları ve sevenlerinin de hazır bulunduğu mevlitte; Kuran-ı Kerim okunarak, şehitler için dua edildi. Akşam Namazının ardından icra edilen mevlit programında davetlilere yemek ikramı da yapıldı. Şehit polisin babası emekli polis Mustafa Mimiroğlu, tüm katılımcılara teşekkür ederek, oğlunu teröre kurban vermenin acısını halen yaşadıklarını ifade etti.


Etiketler: Şehit polis anısına mevlit okutuldu...

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir