Kaymakamlıkta İstişare Toplantısı...

Kaymakamlıkta İstişare Toplantısı...
Tirebolu Kaymakamı Tavlı; Belediye Başkanı Karapıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya ve İl Genel Meclis Üyeleriyle bir araya gelerek,ilçenin sorunları hakkında görüş alış-verişinde bulundu...20.12.2017 16:42

Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, ilçe yöneticileriyle makam odasında bir araya gelerek, İstişare Toplantısı yaptı. 20 Aralık Çarşamba günü Kaymakamlık Makam Odasında gerçekleşen toplantıda, ilçenin sorunları hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu.

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ile İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Hıdır, Halil Aydın ve Resul Özdemir’in hazır bulunduğu toplantıda, Kaymakam Tavlı, ilçe yöneticilerinden Tirebolu’da yapılan ve yapılacak olan yatırım ve çalışmalarla ilgili bilgi alırken; eksiklerin giderilmesi konusunda fikir birliğine varıldığını bildirdi.

Gayet samimi bir havada geçen İstişare Toplantısında, ilçedeki sorunların çözümünde ortak çalışma yapılması konusunda hem fikir olan yöneticiler, Tirebolu’nun her alanda daha iyi yerlere gelmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini kaydettiler.   


Etiketler: Kaymakamlıkta İstişare Toplantısı...

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir